Sekai wa Kimi de Mawatteru

Autor: Takagi Shigeyoshi (Ogawa Chise)
Ilość tomów: 1
Ilość rozdziałów: 7
Status mangi w Japonii: Zakończona
Opis: Tomik składa się z różnych historii przedstawiających różne pary niepowiązane ze sobą.
1) Świat się kręci wokół Ciebie & Świat jest w Twoich rękach
Maki-kun, wychowany w cieniu fantastycznego i zdolnego brata, uważa siebie za zwykłego, nudnego, bezbarwnego chłopaka. Jednakże jego kolega z klasy – Fukamachi twierdzi inaczej i nie krępuje się powtarzać mu do znudzenia, że jest słodki, a przy okazji próbuje tego i owego… Bonusy nie nawiązują bezpośrednio do rozdziałów, ale opisują małe rozkoszne bara-bara.
2) Fałszywa fryzjerska manga
Takada Yuushi – syn fryzjera wypożycza laboratorium chemiczne, gdzie w trakcie przerw i po lekcjach czesze uczniów za symboliczną opłatą. Wpada mu w oko wiecznie rozczochrany Tadachika, którego z powodzeniem uwodzi…
3) Głupi i piękny
Piękny Harumi i mądry Ryouhei są kolegami z klasy. Harumi uważa, że jego piękno usprawiedliwia wszystko, a przy tym podkochuje się w koledze i torpeduje wszelkie próby innych podbicia serca Ryouheia. Czy żarty-pocałunki Harumiego zmienią się w prawdziwe pocałunki…?
4) Tania dusza & Świetlana przyszłość
O Satomim krążą plotki, że sprzedaje się tanio i każdemu, kto za to zapłaci. Mori Yousuke postanawia sprawdzić tę teorię i proponuje 100 jenów za numerek. Czy skończy się tylko na jednym razie…?
5) Wyśmienity deser
Natsume uwielbia słodyczy i często przymila się do dziewcząt wyłącznie w tym celu. Jednakże Kaji zaczyna otrzymywać coraz więcej czekoladek i innych słodyczy, co wywołuje zazdrość Natsume. Kaji dzieli się słodyczami, ale w wyjątkowo erotyczny sposób…
6) Dodatek
Krótki bonusik o tym, jak Fukamachi zakochał się w Makim.

–Tom 1–
Rozdział 01
Rozdział 02
Rozdział 02.1
Rozdział 02.2
Rozdział 03
Rozdział 04
Rozdział 05
Rozdział 06
Rozdział 07
Rozdział 07.5